Mostové Jeřáby

Firma jeřáby Adamec Crane Systems, představuje specialistu na Mostové jeřáby a kladkostroje STAHL Crane Systems. Nabízíme vám ucelený výrobní program standardních a také speciálních mostových jeřábů. Nabízené mostové jeřáby zahrnují držáky, navijáky, podpěrové stojany a kladkostroje Stahl. U nás naleznete ten nejširší sortiment mostových jeřábů. Zajistíme vám moderní a kvalitní Mostové jeřáby a jeřáby portálové, které jsou vyrobeny z komponentů STAHL odpovídajících norem. V případě zájmu o provedení revize mostového jeřábu, nás neváhejte kontaktovat, jsme tady pro vás nonstop. Podle daných kritérií, se vyhrazená technická zařízení dělí na skupiny a provádí se prověřování odborné způsobilosti, organizací nebo fyzických osob, způsobilých k činnostem s těmito vybaveními. Se společností jeřáby Adamec Crane Systems budete mít jistotu, že nepřekročíte hranice stanovených limitů a bezpečnost jak na pracovišti, tak svých zaměstnanců. Zajišťujeme komplexní řešení manipulace s různými typy materiálu.

 Mostové Jeřáby obr.1jeraby jerab

Mostové jeřáby – Ucelený výrobní program zdvihacích zařízení

Svým klientům nabízíme kompletní sortiment z oblasti Mostových jeřábů. Námi zajišťované zdvihací zařízení obsahuje navijáky, držáky, podpěrové stojany, kladkostroje, ocelová lana, upínací pásy a jiné. Oblast Mostových jeřábů pokrývá i obsáhlé spektrum technických zařízení, jako jsou jeřáby portálové a rovněž opravy, servis, prodej. Vše na jednom místě s naprosto exkluzívním servisem.

Mostové jeřáby, různé upevnění, servis jeřábů, jeřábové techniky a kladkostrojů, dnes nalezne uplatnění v širokém spektru odvětví. Každé odvětví má zcela jiné nároky na technické požadavky určitých zdvihacích zařízení a techniky. Ale jedno zůstává pořád stejné. Tím je, dokonalá synchronizace zdvihu i pojezdu a vysoká přesnost u všech zdvihacíchzařízení. S mnoha léty zkušeností, se právem považujeme za profesionály ve světě jeřábových systémů a zdvihací techniky. S námi nemůžete šlápnout vedle. „Vaše břemena, na naše ramena“.

Mostové jeřáby vyrábí Jeřáby Adamec Crane Systems

Jeřáby Adamec Crane Systems, s.r.o.
Dolejší 96, 252 26  Kosoř

Ing. David Adamec

tel.: 602 299 638 

e-mail: david@adamec.cz

3 komentáře u „Mostové Jeřáby

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *